5 kroków jak wybrać świetną kolonię lub obóz

0
645
5 kroków jak wybrać świetną kolonię lub obóz

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo obszerną ofertę kolonii i obozów. Mamy obozy zarówno letnie, jak i zimowe. Jeśli więc pragną Państwo zapewnić swoim pociechom niezapomniane przygody to na nasze kolonie i obozy spełnią Wasze oczekiwania. Kogis jest firmą, która z miłości do dzieci i młodzieży organizuje co roku wakacyjne i zimowe wyjazdy. Jak zatem wybrać kolonie bądź obóz, tak aby Wasze dziecko było zachwycone? Poniżej przedstawimy pięć kroków, które pomogą podjąć Wam właściwe decyzje.

Krok 1. Góry, morze, czy jezioro?

Pierwszym krokiem jest wybór miejsca. Jeśli dziecko lubi morze, góry, czy jezioro, to nie ma problemu, gdyż Kogis organizuje właśnie w takich miejscach swoje kolonie i obozy. Mamy wybrane przepiękne miejsca, które otaczają lasy, góry, czy plaże. Dziecko będzie mogło spędzić cały turnus w miejscu, które kocha.

Krok 2. Jakie hobby ma Twoje dziecko?

Jest to bardzo ważne, by wybrać odpowiednio tematyczną kolonię, czy obóz. Dzięki dobrze dobranej wycieczce dziecko będzie zachwycone i będzie miało wspaniałe wspomnienia. Dodatkowo będzie mogło rozwijać swoje zainteresowania.

Krok 3. Sprawdź dodatkowe programy w ramach kolonii i obozów

Każda kolonie i obóz, mają swoje dodatkowe programy, które urozmaicą dzieciom i młodzieży spędzony z nami czas. W formularzu zgłoszeniowym, który znajduje się na naszej stronie, można wybrać dodatkowe zajęcia dla dziecka. Między innymi mamy do wyboru:

– strzelnica paintballowa za 59 złotych, gdzie dziecko może sprawdzić swoją celność w strzelaniu,

– Windsurfing Intro w cenie 95 złotych, gdzie tutaj mogą dzieci złapać wiatr w żagle i płynąć na desce. Takie zajęcia trwają trzy godziny.

– Kajaki w cenie 39 złotych. Dzieci będą mieć niezapomnianą przygodę spływem kajakowym po przepięknym jeziorze.

– Tworzenie świec z wosku w cenie 39 złotych. Dzieci mogą samodzielnie stworzyć świeczki z prawdziwego wosku pszczelego.

Dzięki tym dodatkowym fakultetom Twoje dziecko będzie mogło rozwijać jeszcze bardziej swoje umiejętności. Warto też wspomnieć, że za każdy fakultet trzeba uiścić opłatę od razu przy zapisie na dany obóz, czy kolonię.

Krok 4. Masz jakieś wątpliwości co do wyjazdu?

Jak każdy rodzic, który decyduje się na puszczenie swojej pociechy na kolonię, czy obóz ma zapewne wiele wątpliwości, czy podjął słuszną decyzję. Dlatego też, jeśli i Ciebie naszły takie wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego gdzie numer telefonu, jest podany na naszej stronie. Dodatkowo także można skontaktować się z nami przez social media. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na portalach takich jak Facebook, czy Instagram. Można także wysłać maila. Pracownicy w najszybszym możliwie czasie odpiszą lub oddzwonią do Państwa i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Krok 5. Życz dziecku dobrej zabawy

Podczas szczególnie pierwszego wyjazdu na kolonie, czy obóz Twoje dziecko może się stresować. Dodatkowo, jeśli widzi, że Rodzice także się stresują, to udziela się też to dziecku. Dlatego tak ważne jest dobre podejście do takich wyjazdów wakacyjnych, czy zimowych. Masz pewność, że dziecko będzie pod stałą opieką. Ma dobrze zapewniony czas. Nie będzie mógł oddalać się nigdzie od grupy. Spędzi miło swoje wakacje lub ferie. Dzięki dobremu i pozytywnemu nastawieniu Wasze dzieci chętnie korzystają z naszych obozów i kolonii co sezon. Mamy także takich uczestników, którzy są już stałymi bywalcami, co może świadczyć o tym, że nasza kadra i sam program kolonii jest naprawdę super.

Dodatkowo także na naszej stronie https://www.kogis.pl/obozy można zobaczyć, jak wyglądają wcześniejsze obozy i kolonie. Jest podany szczegółowy program każdego obozu, jak i kolonii. Dlatego bez obaw możecie posyłać swoje pociechy na nasze niezapomniane letnie i zimowe obozy, jak i kolonie. Wspomnienia po tych wakacjach zostaną u dzieci w pamięci na długie lata. Dodatkowo także będą mieć pamiątkę w postaci zdjęć i filmów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here