Pierwsza randka – jak się zachować i gdzie pójść? 

0
1422
pierwsza randka

Pierwsza randka jest niezwykle ważna, ponieważ to ona jest początkiem czegoś naprawdę wielkiego. Jeśli odpowiednio się do niej przygotujemy jest wielka szansa na to, że osoba z którą mamy randkę będzie chciała spotkać się z nami kolejny raz. Pamiętaj, że tego typu okazja jest niczym wielkie wyjście. Ubierz się wyjątkowo i zachowuj się według zasad savoir vivre. W tym dniu nie ma miejsca na wpadki, ponieważ to one decydują o tym, czy osoba z którą jesteśmy na randce będzie chciała się z nami dalej spotykać. Nie chcesz przecież wypaść źle, aby ktoś wypominał Ci o fatalnie spędzonym wieczorze.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/pierwsza-randka/

Jakie miejsce wybrać na tą okazję? 

Najważniejsze jest to, aby nie udawać kogoś kim się nie jest. Wybierz miejsca, w którym będziesz się czuł swobodnie. Jeżeli nigdy nie byłeś w ekskluzywnej restauracji nie wybieraj specjalnie tego miejsca. W przeciwnym wypadku nie będziesz wiedział jak się zachować. Wprawi to w zakłopotanie osobę, która będzie z Tobą tego wieczora. Kobiety bardziej doceniają gest szczery, niż ten udawany. Gdzie w takim razie pójść? W zależności od tego na jakim etapie jest wasza relacja, czy możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Zawsze sprawdzą się miejsca takie jak: 

Park – jeżeli oboje lubicie naturę to spacer po parku będzie dla was idealnym rozwiązaniem. Przyjemność podziwiania flory w towarzystwie osoby, którą dopiero poznajesz może być naprawdę magiczne. Jeżeli jesteście pasjonatami architektury, możecie udać się na spacer po waszym mieście w celu poszukiwania pomników lub ciekawych budynków. Nie zaskakuj jednak swojej wybranki, powiedz jej o swoich planach aby mogła dostosować pod nie swoje ubranie. Niekoniecznie przecież, jeśli przyjdzie ubrana w sukienkę i w szpilkach na spacer po parku.

Restauracja – znane jest powierzenie ,,Przez żołądek do serca”, sprawdza się one w wielu przypadkach. Jeśli jesteś smakoszem, zabierz swoją wybrankę na romantyczną kolację. Podczas jej trwania będziecie mogli wymieniać się zamiłowaniami dotyczącymi kuchni. W ten sposób lepiej się poznacie, ale i przybliżycie się do siebie. 

Kino– możesz zabrać swoją wybrankę do kina. Podczas seansu możesz obserwować jak reaguje.  Podczas seansu możecie również złapać się za ręce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here