Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

0
1785
biustonosz

Żadna stylizacja nie będzie w stanie dobrze się na nas zaprezentować jeśli nie dobierzemy do niej odpowiedniego biustonosza. Dobranie odpowiedniego koloru stanika to nie rozwiązanie całego problemu. Owszem kolor odgrywa we wszystkim kluczową rolę, ale nie jedyną.  Bardzo ważny podczas wyboru idealnego stanika jest jego rozmiar oraz krój. Wiele kobiet przyznaje, że ma z tym problem. Jak dobrać doby biustonosz?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/jak-dobrac-biustonosz/

Problem z nieodpowiednio dobranym biustonoszem

Dużo pań w swojej kolekcji biustonoszy posiada wiele egzemplarzy, które niekoniecznie są dobrze dopasowane. Co więcej wiele z nich przyznaje się, że nie ma nawet jednego, który będzie dla nich w stu procentach idealny. Otwierając swoją szafę, sama możesz pewnie zauważyć, że nie każdy biustonosz pasuje jak ulał. Jak zaradzić temu problemowi? Jak dobrać odpowiedni biustonosz dla swoich piersi?

Rozmiar biustonosza – jak wymierzyć?

Całe poszukiwania musimy zacząć od dokładnego mierzenia. Do tego będzie wam potrzebny centymetr krawiecki. Aby dobrze zmierzyć swoje wymiary, umieścicie go pod biustem i odmierzcie. Wynik, który wam wyjdzie, będzie to obwód waszego ciała. 

Ważne jest, aby go zaokrąglić. Jeśli wyjdzie nam wynik 73 – zaokrąglamy go do 75, a jeśli 87 – zaokrąglamy go do 90. Następny krok, to zmierzenie miseczki, czyli najszerszego punktu w waszym biuście.

Jaki rodzaj wybrać?

Kobiety posiadająca mniejszy biust,  bardzo chętnie sięga po staniki  z push-up’em. Panie, które posiadają natomiast większe piersi, decydują się na rozwiązanie full cup, czyli zdecydowanie większe miseczki. Nie jest to nic złego, ponieważ najważniejsze jest to, aby biustonosz był dobrze dopasowany, ale i abyście wy czuły się w nim komfortowo.

Większe rozmiary biustonoszy są jednak w wielu przypadkach ciężko dostępne. Kiedy jednak je znajdziemy, zobaczymy, że nie są tak ładne i ozdobione koronką jak miseczki B czy C.

O czym pamiętać kupując biustonosz?

Kupując biustonosz w sklepie, pamiętajcie, abyście zapinały się na ostatnią haftkę. Zapinanie stanika na tę środkową czy pierwszą, nie jest dobrym rozwiązaniem. Naturalną rzeczą jest to, że biustonosz rozciągnie się po czasie i wtedy okaże się, że nie pasuje nam. 

Zobacz też: http://urodelka.pl/psy-rodzinne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here