Zagęszczanie włosów – Tulejki – szybko, sprawnie i bezpiecznie

0
1067
Zagęszczanie włosów

Przeglądając naszą witrynę w poszukiwaniu odpowiednich dla swoich preferencji usług z pewnością zauważyli Państwo, że dysponujemy szerokim zakresem zabiegów zorientowanych na wizualne zwiększenie objętości. Terapie tego typu dedykujemy wszystkim klientom, którzy z różnorakich powodów zauważyli u siebie nadmierne wypadanie lub też przerzedzanie się włosów – czy to na skutek przebytych chorób, nieprawidłowej diety, czy w końcu działania czynników zewnętrznych, na które niejednokrotnie nie mają oni jakiegokolwiek wpływu. Załóżmy, że chcą Państwo z tym problemem uporać się raz na zawsze. W takim wypadku należy sobie zadać jedno niezwykle istotne pytanie – którą z metod z listy wybrać, aby rezultaty były co najmniej satysfakcjonujące?

Ze swojej strony polecić możemy między innymi wprowadzoną niedawno do naszego portfolio metodę tulejkową, która to bazuje na mocowaniu do włosów pasm naturalnych lub syntetycznych zakończonych specjalnymi, niemalże niewidocznymi cylinderkami. Są one przytwierdzane do fryzury przy wykorzystaniu specjalnego materiału termokurczliwego, który po zaciśnięciu zapobiega przemieszczaniu się pasemek przy wykonywaniu dynamicznych ruchów lub też na skutek działania niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niezwykle istotny z punktu widzenia klienta troszczącego się o swoje włosy jest fakt, iż nagrzewanie poszczególnych komponentów utrzymujących pasma na głowie wymaga jedynie bardzo krótkiego użycia urządzeń generujących ciepło, co nie wiąże się z uszkodzeniem czy przesuszeniem fryzury.

Zadbaliśmy także, by stosowane przez nas produkty, jak również materiały wykorzystywane podczas zabiegu zagęszczania włosów pochodziły wyłącznie od zaufanych dostawców oraz legitymowały się wysoką jakością – nie możemy sobie bowiem pozwolić na zaistnienie sytuacji, w której po kilku dniach lub tygodniach od przedłużenia czy zagęszczania włosów klient skarży się na wystąpienie reakcji alergicznej lub podrażnienia, dlatego też przedstawiciele naszego salonu sięgają wyłącznie po wyroby hipoalergiczne. Przed trafieniem do zaufanych dostawców przechodzą one serię rygorystycznych testów klinicznych, które mają za zadanie potwierdzić, że długotrwałe noszenie elementów przedłużających i pogrubiających fryzurę nie wiąże się z jakimkolwiek zagrożeniem po stronie użytkownika. Jeżeli o długotrwałości mowa, pragniemy także zwrócić Państwa uwagę na żywotność pasm aplikowanych metodą tulejkową. Jak wynika z naszych obserwacji, możliwe jest ich używanie przez nawet kilkanaście tygodni bez konieczności wymiany czy regeneracji. Po upływie tego okresu pasemka można w łatwy sposób usunąć i zastąpić nowymi lub też całkowicie zrezygnować z nich na jakiś czas, pozwalając naturalnie wyhodowanym włosom na regenerację i zdrowy wzrost. Konsumentom doradzamy także odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne i konserwacyjne, dzięki którym raz nabyty produkt służyć będzie Państwu przez o wiele dłuższy okres czasu niż gdyby zdecydowali się Państwo posiłkować niskiej jakości specyfikami dostępnymi w supermarketach czy drogeriach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here